Klub Kouzel LiberecNarozeniny KKLÚdolím dvou řek

Na 22. mezinárodním ročníku festivalu kouzel a magie Jičínského magika získal prezident Klubu Kouzel Liberec Přemek Rajdl nejvyšší ocenění Velkého Jičínského magika a cenu Grand Prix 2014.
Na třetím místě v mikromagii se umístil dlouholetý člen KKL Pavel Soukup.
Gratulujeme
Přemek Rajdl

Klub Kouzel Liberec

Náš klub vznikl  v roce 1978 a pořádal první ročník mezinárodního kouzelnického festivalu Ještědský krystal v roce 1980. Za ta dlouhá léta se v našem klubu vystřídalo několik členů a dnes i velmi známých a úspěšných kouzelníků. Pravidelně se scházíme v Magickém Sklepení. Připravovali jsme pro vás 20. ročníků mezinárodního festivalu kouzel a magie  Ještědský krystal.

Schůzky KKL

Schůzky Klubu Kouzel Liberec v Magickém Sklepení Přemka Rajdla každý čtvrtek od 19 hodin.
Těšíme se na setkání